Podsumowanie sezonu Tęczy Brodnia!

W zakończonych rozgrywkach sieradzkiej klasy a grupa II drużyna Tęczy Brodnia nie miała sobie równych. Zawodnicy swoją postawą na boisku sprawili, że przewaga w tabeli rosła w zatrważającym tempie w stosunku do pozostałych rywali. Kolejne wygrywane mecze i potknięcia rywali sprawiły, że na kilka kolejek przed zakończeniem rozgrywek upragniony awans do klasy okręgowej został przypieczętowany.

W meczach  w roli gospodarza nie ponieśliśmy żadnej porażki, dwukrotnie zaledwie zremisowaliśmy oraz dwukrotnie rywale oddawali mecz walkowerem kiedy mieli przyjechać na boisko w Buczku.

W meczach wyjazdowych tylko raz zasmakowaliśmy goryczy porażki, dwukrotnie też remisowaliśmy, pozostałe 12 meczy zakończone zostało zwycięstwem.

Pod względem skuteczności również przewyższyliśmy rywali zdobywając ogółem 152 gole co daje średnią powyżej 5 goli na mecz. Straciliśmy 26 goli co daje średnią poniżej jednej bramki na mecz.

Tego sukcesu nie było by bez wsparcia sponsorów klubu:

Urząd Gminy w Buczku - sponsor strategiczny

Pozostali sponsorzy:

LU-PARTS części BMW Łask

AUTO-BOSS mechanika pojazdowa

RAFKO narzędzia, wyposażenie warsztatów

HIT auto komis

CUK ubezpieczenia Łask

PPHU Dream producent konfekcji damskiej

OLIMP usługi pogrzebowe

Szczupak&Szczupak myjnia samochodowa

AN-JAR przewozy autokarowe oraz busem

Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy, zapraszamy do kontynuowania współpracy a także chętnie nawiążemy nowe relacje partnerskie z kolejnymi firmami oraz osobami prywatnymi które chcą wesprzeć działalność klubu w nadchodzącym sezonie 2018/2019 w którym KS Tęcza Brodnia występować będzie  w klasie okręgowej!!!