Klasa Okręgowa na dobre sie rozkręca!

W miniony weekend rozpoczęły się rozgrywki w sieradzkiej klasie Okręgowej. W swoim pierwszym inauguracyjnym meczu zespół Tęczy Brodnia podejmował na boisku w Buczku trzecią drużynę poprzedniego sezonu, a więc MKS Zduńska Wola. Zawodnicy Tęczy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością. Od początku spotkania mecz był zacięty i wyrównany. Z każdą minuta gry drużyna Tęczy Brodnia zaczęła osiągać coraz większą przewagę efektem czego było kilka dogodnych sytuacji pod bramką rywala oraz zdobyty gol dający prowadzenie gospodarzom. Niestety tuż przed przerwą goście zdołali doprowadzić do remisu. Po zmianie stron MKS zaatakował z większym animuszem w wyniku tego zdobywając druga bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Do samego końca zawodnicy Tęczy starali się doprowadzić do remisu jednak już w doliczonym czasie gry MKS postawił kropkę nad "i" zdobywając trzeciego gola i tym samym odnosząc cenne zwycięstwo. Bramkę dla Tęczy zdobył w tym meczu Jakub Kopa.

Już w środę odbywała się druga kolejka spotkań, a więc była okazja do rehabilitacji. Drużyna Tęczy tym razem udała się na mecz wyjazdowy do miejscowości Zapole. Rywal w pierwszej kolejce odniósł wyjazdowe zwycięstwo co zwiastowało trudne spotkanie. Drużyna Zapola kilka sezonów gra w Okręgówce więc jest to doświadczony zespół. W mecz lepiej weszli jednak zawodnicy gości. Już w piątej minucie obejmując prowadzenie  za sprawa celnego trafienia Piotra Janika. Dalsze minuty to kontrolowanie gry i jeszcze większy nacisk na obronę rywala dzięki czemu kolejne bramki wydawały się kwestią czasu. Odzwierciedleniem ataków była piękna akcja i gol w 26 minucie zdobyty przez Jakuba Kopę. Zdobyty drugi gol dodał jeszcze większego animuszu w poczynaniach zawodników Tęczy. Kolejna trzecią bramkę przed przerwa zdobył Błażej Waga i był to jego premierowy gol w barwach Tęczy w oficjalnym ligowym meczu. Po przerwie w 50 minucie dublet ustrzelił Piotr Janik, natomiast w 62 minucie skompletował hat-trick. Trzeba dodać że wszystkie trzy asysty przy tych trafieniach zaliczył Damian Kieraś a więc współpraca między tymi dwoma Panami układa się znakomicie. Kolejne gole dla Tęczy zostały zdobyte również przez nowych zawodników. W swoim drugim występie w barwach Tęczy pierwsze trafienie zaliczył Przemysław Gabalak oraz Wiktor Tylczyński. Wynik meczu fantastyczny, drużyna zagrała na bardzo dobrym poziomie. Zawodnicy byli zaangażowani i pokazali, ze na wiele może ich być stać w tej lidze. Kadra zespołu Tęczy jest szeroka, rywalizacja o miejsce w składzie będzie zwiastować miejmy nadzieję pozytywne wyniki dla Klubu.

Przypomnijmy jeszcze naszych sponsorów:

Gmina Buczek - sponsor strategiczny

AutoBoss Kacperski mechanika pojazdowa

Auto Komis HIT kupno i sprzedaż pojazdów

LU-PARTS części BMW Łask

Travelshops Łask wycieczki krajowe i zagraniczne

RAFKO Narzędzia dla domu i warsztatu

Szczupak&Szczupak myjnia samochodowa

OLIMP firma pogrzebowa Łask

Night Driver Taxi Łask

CUK Ubezpieczenia oddział w Łasku

AlterBody Łask odżywki i sprzęt dla sportowców

Zapraszamy chętne firmy i osoby prywatne do współpracy.