Ponad 100 goli Tęczy Brodnia!!!

Zawodnicy Tęczy Brodnia w piątkowym starciu z LKS Socha zdobyli swojego setnego gola w sezonie 2017/2018 sieradzkiej A klasy grupa II. Szczęśliwcem który skierował po raz setny piłkę do bramki rywali był Paweł Strzeszewski, asystę zanotował Maciej Owczarz. W meczu z czerwoną latarnią ligi drużyną LKS Socha gracze Tęczy zdobyli dziewięć goli nie tracąc żadnego, tym samym na koncie mają łącznie strzelonych 103 gole. Liczbę zdobytych goli zawodnicy Tęczy osiągnęli w 17 meczach co daje średnią ponad 6 goli strzelonych w meczu. Do sukcesu tego przyczyniło się łącznie 16 zawodników którzy wpisali się na listę strzelców a także 15 zawodników którzy zanotowali asystę pierwszego stopnia. Pamiętać jednak trzeba, że zwycięża i przegrywa cała drużyna, za wartości artystyczne dodatkowych bonusów i handicapu się nie otrzymuje.

Wracając do samego meczu z LKS Socha w którym Tęcza Brodnia była murowanym faworytem trzeba odnotować postawę fair play zawodników gości. Nie obawiali się oni przyjazdu do jaskini lwa i podjęli rękawice do walki. Za postawę sportowca ogromny szacunek. Sam mecz to całkowita dominacja i przewaga Tęczy. Wymiana mnóstwa podań, utrzymywanie się przy piłce i dryblingi czyli to co w futbolu przyciąga na trybuny kibiców. Tęcza w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła przewyższała swojego przeciwnika. Można śmiało napisać, że mecz był do jednej bramki. Nie zmienia to jednak faktu, że aby odnieść zwycięstwo trzeba najpierw wyjść na boisko i ograć przeciwnika, strzelić jedną bramkę od niego więcej. Zawodnicy Tęczy strzelili o 9 goli więcej i sprawili sobie oraz kibicom wspaniały prezent na Święta Wielkanocne.

Tęcza wystąpiła w składzie: Smolarek Jakub - Bogulak Michał, Dobrowolski Adam, Kubiak Michał, Plusiewicz Michał - Nastarowicz Mateusz, Owczarz Maciej, Piekarski Konrad, Kieraś Damian - Strzeszewski Paweł, Janik Piotr.

Rezerwowi: Jakóbczak Michał - Kosek Krzysztof, Matusiak Dominik, Waga Arkadiusz, Filipczak Jarosław, Olejnik Dawid, Kacperski Jacek.

Bramki: Janik Piotr, Plusiewicz Michał x2, Strzeszewski Paweł x2, Filipczak Jarosław x2, Kacperski Jacek -rzut karny, Waga Arkadiusz.

Asysty: Strzeszewski Paweł x3, Owczarz Maciej x2, Filipczak Jarosław, Piekarski Konrad, Dobrowolski Adam.

Zmiany: 25 min Filipczak za Janika, 46 min Jakóbczak za Smolarka, Olejnik za Nastarowicza, 55 min. Kacperski za Kierasia Damiana, 68 min Waga za Piekarskiego.

Trener Mariusz Gałaj, Kierownik Drużyny Paweł Marciniak.

Sponsor główny: Gmina Buczek

Pozostali sponsorzy:

CUK Ubezpieczenia Łukasz Warzocha Łask, ul. Plac 11 listopada 27 tel:603806806

AUTO BOSS Jacek Kacperski Łask, ul. Wiejska 4 tel:660458271

PPHU DREAM Dariusz Sielski Łask, ul. Strażacka 4 tel:665074974

AUTO KOMIS HIT Jarosław Filipczak Łask, ul. Narutowicza 91 tel:661270300

LU PARTS części BMW nowe i używane Łukasz Skowron Łask, Mikołajówek 8 tel:666452777,663907707

OLIMP firma pogrzebowa Jacek Bulzacki Łask, ul. Kilińskiego 25, tel:436755560

Szczupak&Szczupak myjnia samochodowa Marcin i Adam Szczupak Łask, ul. Południowa 2 tel;660674083,604850020

RAFKO narzędzia i wyposażenia warsztatów Rafał Kisielewski Luciejów 100A gm. Buczek tel:661923570

ANJAR przewozy busem Anna Węgrzynek Zduńska Wola, Czechy 115 tel:502592495, 660424655