Rozpoczęcie rundy wiosennej!!!

W dniu dzisiejszym zawodnicy Tęczy Brodnia na stadionie w Zduńskiej Woli zainaugurują rundę rewanżową sieradzkiej okręgówki. Przeciwnikiem w tym meczu będzie MKS MOS Zduńska Wola, a więc ekipa bezpośrednio sąsiadująca w tabeli. MKS to rywal niezwykle wymagający i potrafiący wykorzystać najmniejsze błędy przeciwnika. Posiada w swojej kadrze zawodników zarówno bardzo doświadczonych oraz "młode wilki" które chcą osiągnąć jakiś sukces uprawiając piłkę nożną. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną MKS 3 do 1. Dlatego w meczu rewanżowym zawodnicy Tęczy chcą zagrać w taki sposób aby wynik był w drugą stronę. W zespole Tęczy również nie brakuje doświadczonych graczy oraz młodych ambitnych zawodników walczących na boisku o każdą piłkę. W okresie przygotowawczym zespołu Tęczy nie  omijał pech. Trapiące zawodników kontuzje i urazy nie pozwalały trenerowi na sprawdzenie optymalnego wariantu gry. Miejmy jednak nadzieję, że to co najgorsze jest już za nami i teraz będzie tylko lepiej. W przerwie zimowej do klubu dołączyło trzech zawodników: Marcin Ziółkowski,  Bartłomiej Wrona oraz Filip Adamczyk. Kadra na pierwszy mecz przedstawia się następująco: Klewin, Adamczyk - Mielczarek, Cieplucha, Kubiak, Piekarski, Tylczyński, Różycki,Waga, Kopa, Strzeszewski, Ziółkowski, Wrona, Kieraś Sebastian, Szczepaniak - Janik, Filipczak, Kieraś Damian.

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na stadion w Zduńskiej Woli. Mecz zapowiada się atrakcyjnie i emocjonująco.