Przygotowania w pełni rozpoczęte!

Zakończona w listopadzie 2018r runda jesienna jest już historią. Zawodnicy Tęczy Brodnia w super stylu zajęli na półmetku rozgrywek 4 miejsce. W grudniu Tęcza wzięła udział w turnieju halowym rozgrywanym w Hali Sportowej w Buczku. W drugiej rundzie, drugiego dnia turnieju z uwagi na gorszy bilans bramkowy nie wyszliśmy z grupy do strefy medalowej. Po turnieju nastąpiła przerwa świąteczna i noworoczna. Jednak już od 4 stycznia zawodnicy zebrali się na wspomnianej hali w Buczku i delikatnie wprowadzali się do przygotowań zimowych, które na dobre ruszyły 14 stycznia. Po dwóch tygodniach treningów w minioną sobotę rozegraliśmy pierwszy mecz sparingowy. Przeciwnikiem była Jutrzenka Warta, a więc rywal ligowy. W meczu kontrolnym nie wynik jest najważniejszy. Trener w tym dniu dysponował kadrą 14 zawodników. Z różnych przyczyn nie mógł korzystać z kilku innych graczy. Ci którzy wybiegli na boisko zaprezentowali się całkiem dobrze, choć mecz zakończył się wygraną Juve 3:1, to w kilku momentach i elementach gry dobrze prezentowaliśmy się na tle rywala który ma aspiracje do awansu do 4 ligi. Najważniejszy jednak był ruch na świeżym powietrzu przy dobrej pogodzie.

Następny mecz kontrolny rozegrany zostanie w sobotę 9 lutego o godz. 17.00 na sztucznym boisku w Zduńskiej Woli a rywalem będą TS Janiszewice.

Zarząd i zawodnicy KS Tęcza Brodnia pragną złożyć podziękowania dla Urzędu Gminy w Buczku z Panem Wójtem Bronisławem Węglewskim na czele za udzieloną dotację finansową na rundę wiosenną sezonu 2018/2019. Komisja przyznała kwotę  w wysokości 42.500 złotych na cele statutowe klubu. Serdecznie dziękujemy.